Spotkanie Newcastle vs Manchester United dnia 2021-12-27 20:00: wynik 1-1

Newcastle vs Manchester United, wynik 1-1.

Pierwsza część spotkania między Newcastle a Manchester United zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2021-12-27 20:00 na stadionie St. James' Park odbył się emocjonujący mecz ligi Premier League kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i Manchester United.

Gole strzelali: A. Saint-Maximin 7' 1-0 S. Longstaff E. Cavani 71' 1-1

Żółte kartki Newcastle: Emil Krafth 66' Joelinton 70' Javier Manquillo 90'

Żółte kartki Manchester United: Cristiano Ronaldo 57' Bruno Fernandes 66' Harry Maguire 68'

Czerwone kartki Manchester United:

Główny arbiter spotkania - Craig Pawson, Anglia. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Newcastle stanie naprzeciw Cambridge United, następne spotkania z drużynami Watford i Leeds a Manchester United zmierzy się z Wolves. Następne mecze zagra z drużynami Aston Villa i Aston Villa.

Wierni fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania ligi Premier League. Liczące się piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Emil Krafth Cristiano Ronaldo stale serwują kapitalnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo pozytywnych wrażeń. Nieustannie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Walki między drużynami zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż są to zmagania drętwe. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi Premier League. Udział takich drużyn jak Newcastle i Manchester United w lidze Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak St. James' Park.