Spotkanie Arsenal - Newcastle zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Emirates Stadium

Po pierwszej połowie spotkania między Arsenal i Newcastle wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-01-03 19:45 na obiekcie sportowym Emirates Stadium rozegrał się interesujący mecz ligi Premier League kolejki 19. Zmierzyły się ze sobą Arsenal i Newcastle.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arsenal: Edward Nketiah 32' Martin Ødegaard 40' Granit Xhaka 42' Oleksandr Zinchenko 90'

Żółte kartki Newcastle: Jamaal Lascelles -5' Bruno Guimarães 27' Callum Wilson 28' Joelinton 58' Miguel Almirón 59'

Czerwone kartki Arsenal:

Główny sędzia spotkania to A. Madley. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Arsenal stawi czoła Oxford United, następne spotkania z drużynami Tottenham i Manchester United natomiast Newcastle z Leicester. Następne mecze zagra z drużynami Fulham i Crystal Palace.

Liczna grupa fanów śledzi potyczki w lidze Premier League. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Edward Nketiah Jamaal Lascelles częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między graczami bywają bardzo zażarte, nie często bywa, iż spotkania nudzą kibica. Trafiamy na zapadające w pamięć asysty i sytuacje podbramkowe, nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Premier League i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Arsenal i Newcastle z ligi Premier League zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Emirates Stadium.