Spotkanie pomiędzy Newcastle i West Ham zakończone wynikiem 1-1 dnia 2023-02-04 17:30

Dnia 2023-02-04 17:30 na obiekcie sportowym St. James' Park odbył się mecz ligi Premier League kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Newcastle i West Ham.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Newcastle i West Ham wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Gole strzelali: C. Wilson 3' 1-0 S. Longstaff Lucas Paquetá 32' 1-1

Żółte kartki Newcastle: Joe Willock 45' Joelinton 57'

Żółte kartki West Ham: Nayef Aguerd 90'

Czerwone kartki West Ham:

Główny arbiter spotkania - Peter Bankes, Anglia. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Newcastle stanie naprzeciw Bournemouth, następne spotkania z drużynami Liverpool i Brighton a West Ham z Chelsea. Następne mecze zagra z drużynami Tottenham i Nottingham Forest.

Wielu kibiców śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze Premier League. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Joe Willock Nayef Aguerd niejednokrotnie zapewniły wyborowym fanom wiele wspaniałych emocji. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami są niezwykle nieustępliwe, nie często zdarza się definitywnie, iż są to spotkania nudne. Nieprzerwanie obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. To też warto przeglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Premier League, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak Newcastle i West Ham z ligi Premier League zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak St. James' Park.