Spotkanie Newcastle vs Nottingham Forest, wynik 1-3

Dzisiaj, 26 grudnia 2023 roku, odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Newcastle i Nottingham Forest w ramach 19. kolejki Premier League. Spotkanie miało miejsce na stadionie St. James' Park. Ostatecznie Nottingham Forest odniosło zwycięstwo z wynikiem 3-1, choć na przerwę obie drużyny schodziły przy stanie 1-1.

Mecz Newcastle vs Nottingham Forest

W dniu 26 grudnia na stadionie St. James' Park odbyło się spotkanie pomiędzy drużynami Newcastle i Nottingham Forest w ramach 19. kolejki Premier League.

Mecz zakończył się wynikiem 1-3 na korzyść gości. Wynik do przerwy to 1-1.

Relacja

Atmosfera na St. James' Park była niesamowita. Kibice obu drużyn stworzyli niesamowite widowisko, dopingując swoje zespoły od pierwszej do ostatniej minuty.

Po 23 minutach gry to gospodarze wyszli na prowadzenie po bramce A. Isaka, który wykorzystał doskonałe podanie od kolegi z drużyny.

Blisko końca pierwszej połowy, Nottingham Forest zdołał wyrównać za sprawą C. Wooda, który skutecznie wykorzystał dogodną okazję. Wynik 1-1 utrzymał się do przerwy.

Po przerwie nadszedł okres dominacji gości. C. Wood zdobył kolejne dwie bramki, pokazując swoją klasę i skuteczność. Wynik 1-3 na korzyść Nottingham Forest nie pozostawiał wątpliwości co do zasłużonej wygranej.

Gra była ostra, co potwierdzają żółte kartki. Gospodarze otrzymali kartki Anthony Gordon, Bruno Guimarães i Fabian Schär, natomiast w drużynie gości ukarani zostali Ibrahim Sangaré, Gonzalo Montiel oraz Neco Williams.

Warto zauważyć, że żadna z drużyn nie otrzymała czerwonej kartki.

Podsumowując, Newcastle będzie musiało szybko otrząsnąć się po porażce, gdyż ich kolejne mecze to starcia z Sunderland, Manchester City oraz Aston Villa. Z kolei Nottingham Forest czekają spotkania z Blackpool, Brentfordem oraz Arsenalem.